Ciekawostki o Air Max Nike, których nie znaliście

Ciekawostki o Air Max Nike, których nie znaliście

Nadchodzący 26 marca, obchodzony jest na całym świecie Air Max Day, hołd tej kultowej modele, które nie tylko rewolucja, jak zrobić buty sportowe, a także sport w ogóle, a kultura, sweter, wysokie trampki. Do obchodów tego modelu, który miał prawie trzy dekady wśród nas, postanowiliśmy ujawnić 10 ciekawych faktów, które z pewnością zaskoczą was:

Pierwszy model Air Maxy, dziś znany jako 1 został utworzony w 1987 roku, projektant Tinker Hatfield.Ich tworzenie projektant zainspirował słynny Centrum Pompidou w Paryżu, co odróżnia jego wygląd przemysłowego. Tak jak projektowanie “od wewnątrz-na zewnątrz” Pompidou przenosi się na sneaker w formie zawór powietrza w podeszwie; w modę nowy trend naśladować wiele i perduraría do naszych dni.

Pierwsze modele Air Max 1

Start był pełen intryg, szefowie marki bali się, że nie będzie sprzedawany mieć “dziury” w środku, a ludzie myśleli, że to bańka powietrza może poncharse w pewnym momencie. Oczywiście obaj mylili się, bo model przekształciła się w zjawisko więcej niż jednego pokolenia.

Pierwsze modele Air Max 1

System “Air” – to tworzenie, Frank Rudy, wynalazca, niezależny, który zaproponował tę wiadomość kilka znaków, niż Nike, ale to było ostatnie, co zobaczył ogromny potencjał w niej.W ramach kampanii w telewizji, aby rzucić 1 był pierwszym, aby korzystać z utworu The Beatles, który był Revolution; handlowa była w głównej roli sportowców, jak John Mcenroe, Bo Jackson i Michael Jordan.W 1990 roku została wydana model Air Max 90, jaki stał się jednym z najbardziej popularnych w linii. Jego sylwetka ostry jest ruch i jego obszarów powietrza, zostały ulepszone, aby dać więcej prędkości ich użytkowników.

Air Max 97, założona w 1997 roku, został zainspirowany pociąg pocisk, Japonia. Model, jako ważny, jak tego wymaga wielki szacunek, tak, że Air Maxów 1 to jedyny sneaker wszystkie książki poświęconej jego projekt Matt Stevens, co nazywa, MAX100 i został wydany w 2011 roku.Pierwsze modele zostały wykonane z zamszu i siatki, w 1988 i 1992 roku zostały wydane inne wersje skóra i w 1995 roku zespół postanowił zwrócić dwóch oryginalnych materiałów.Bańka powietrza, wykonany z poliuretanu, i “powietrze” w rzeczywistości to głównie azot.

Jak już powiedzieliśmy na początku, zbliżający się 26 Marca odbędzie się Air Max Day na światowym poziomie, i aby uczcić to wydarzenie, Nike robi wiele głośniki, które cię oczaruje, od odzyskać swój ulubione historie z pomocą swojego głosu w ten link, do Max Talks, szereg rozmów, w trakcie których niektóre kształty, Nike i inne państwa członkowskie będą rozmawiać o znaczeniu ikoną designu.
Nie przegap Max Talk “Air Max i ich wpływ na pop-kulturę” w ten czwartek o 7 pm w Centrum, gdzie Claudia Cándano wydawnictwo ogólny ELLE Meksyk – i innych ekspertów, trendy i kolekcjonerów, mówić o wpływie tego kultowego projektu; aby wziąć udział należy zarejestrować się tutaj.

Popularny model-  Air Max 90

Model Air Max 90
Jaki związek ma Nike ze Spice Girls? Jak i Obama, Air Max? Jakie malują się w ten post, Forrest Gump i muzycy, shoegaze? Musisz czytać dalej, aby dowiedzieć się, ale idziemy do przodu, że skorzystaliśmy z kapitalnym remoncie z rodziny Nike (które są dodawane Nike), aby nasze porządku chronologicznym, co go dotyczy, do ciebie, aby zrozumieć, co jest prawdą, a co nie… Ale należy pamiętać, że czasami rzeczywistość jest lepsza od fikcji.

1987. Na Tinker Hatfield), projektant kilka modeli najbardziej popularnych, Nike, przychodzi wymienić pianki Klapki klasyczne, z jedną komorą, która sprawia, że buty są znacznie bardziej lekka i wytrzymała. Rewolucja, która oznacza chodzenie w powietrze wychodzi z oryginalnym modelu: Nike Air Maxom 1 będzie pierwszym pokoleniem, Kapcie mitycznych, trascendieron w szalone sportu, kolekcjonerów sweter, wysokie buty i fanów hip-hopu… raczej były (i są) i bezpośrednio, obiekt pożądania absolutnie wszystkich ludzi.

1989. W MEDIACH, jak NME (dla jasności: Andrews został wstępnie dostęp do Internetu, kiedy jeszcze istniały czasopisma, papier) skok gorączka onanista nowy gatunek: shoegaze. Krytycy mówią, że to dlatego, że to pokolenie muzyków, do nas wyszedł introspekcji. Artyści wiedzą, że raczej prawda jest taka, że są one podzielone na dwie grupy: tych, którzy nie mogą przestać oglądać jego Nike Air Max 1… i nie ma, i dlatego chodzą w depresji.

1990. Podczas gdy amerykanie chodzą argumentować, przekonywać, udowadniać w Zatoce, Nike digievoluciona po raz pierwszy: nowy sylwetka (co ostatecznie kultowych) zawiera cały zestaw innowacyjnych technologii, które nadają szaleństwo techniki, co nadchodzi… Rodzi się Nike Air Max 90 classic-tych acid, że to, petará wiele w Europie.

Nowości w Nike

2011. Z front row od koszykówki Brooklyn Nets, Beyonce i Jay-Z reklamują na Kanye West, że są w ciąży. Jak Kanye wie, że Jay-Z ci flipan w Air Max (na zdjęciu daje), obiecuje, że pierwsze patucos Blue Ivy będzie Nike.

2012. Nowoczesne zostaliśmy koncentruje szalone z running. Jeśli nie masz aplikacji Nike+ na iPhone ‘ a, prawdopodobnie będziesz destierren miast takich jak Barcelona i Madryt.

2013. Gdyby tego było mało, firma Nike kwoty nowego członka rodziny Nike Air Maxach 2013, zupełnie nowy model, który, bezpośrednio, wymyśla powietrza. Pod claim, nowy sylwetka Nike zawiera komory powietrzne, bardziej elastyczny, niż nigdy, a technologia Nike Hyperfuse zapewnia dodatkową lekkość i oddychalność i, ze swej strony, Nike Dynamic Flywire zapewniają, stopy wewnątrz buta. Najlepsze jest to, że pracuję dobrze, ale projekt nowego modelu-to jeszcze lepiej! Klasyczne dzieło.

Jakie wykształcenie jest potrzebne, aby zostać krytykiem filmowym?

Kilka badań uniwersytetów mogą pomóc zwiększyć swoją karierę jako krytyk filmowy, ale nie ma żadnego standardu, dokładny, niezbędny do pracy. Krytycy film piszą recenzji do publikacji w Internecie, strony internetowe, gazety i czasopisma. Umiejętność wystąpień publicznych wraz z talentem nagrywanie narzędzi, aby dodać swoje dane jeśli chcesz wykonać przegląd filmów dla telewizji, radia lub wideo online.

Czym by nie były twoje wykształcenie, możesz spróbować konstruktywnej krytyki, film jeśli lubisz filmy. Można znaleźć natychmiastowy sukces, jak krytyk filmowy poprzez własną stronę internetową lub zamieszczać recenzje z różnych źródeł w sieci z dużą ilością czytelników, jako krytyk filmowy w stanie spoczynku Jack Matthews, który pisze dla Moviefone. Internet oferuje ogromną ilość alternatyw, aby krytykować filmy, jak są ustawione stron do tego celu. Jeśli lubisz spędzać recenzje filmów, można sprawdzić swoje umiejętności w Internecie i skorzystać z porady lub nawet krytyki od osób, które są odpowiedzialne. Tym nie mniej, na kursy, które obejmują dokumentację i raporty, powinno pomóc szlifować swoje umiejętności.

krytyk filmowy
Krytyk filmowy- zawód marzeń?

Kursy dziennikarstwa, hiszpański, komunikacji i transmisji, odgrywają kluczową rolę dla tego, aby być jak krytyk filmowy. Uzyskać stopień licencjata w tych dziedzinach daje korzyści przy urządzeniu na pracę w publikacji online lub pisemne, lub w radiu lub telewizji. Bo krytycy kina nie mają wykształcenia wymagania normy, twoje doświadczenie, odgrywa ważną rolę w uczeniu się, jak zrobić przegląd filmu. Uzyskaj przewagę, uczestniczy w szkolnych wydawnictw na swoim uniwersytecie. Możesz znaleźć pozycji, jako pisarz, redaktor lub krytyk filmowy, aby uzyskać opinie na temat swojej pracy. To może prowadzić do pozycji, jak i wewnętrznej w gazecie lub stacji radiowej lub lokalnych telewizyjnych.

Wiele uczelnie prowadzą badania nad kinematografii, w tym krytyka kina, aby pomóc ci stać się dobrym krytyk filmowy w aktywnej osoby, branży mediów i komunikacji wizualnej. Badania badają wpływ i historii kina. Kursy zachęcają studentów, poszerzyć swoją wiedzę na temat sztuki przez historię sztuki, teatru i komunikacji. Wszystkie materiały związane z filmów można włączyć w okresie klasycznym, filmów, technologii, art-Hej digital, pisanie scenariuszy, krytyka kina i teorii. Dowiedzieć się o film daje zrozumienie sztuki, podczas wykonywania opinie o filmach. Tytuł licencjata w dziedzinie badań kinematografii może być atrakcyjne dla pracodawców, dziennikarstwa lub nadawania, które cenią wiedzę film w recenzji.

Być może trzeba będzie rozwijać się jako krytyk  w pozycji początkowej, w gazecie, radiu lub TV stacji lub publikacji w Internecie po produkcji z uniwersytetu, ale to również jest częścią edukacji. Muszą przejść przez drzwi, w jakiś sposób i stopniowo przekonać redaktorów lub menedżerów, że masz doświadczenie w branży filmowej , aby wykonać recenzje filmów. Możliwe, że i nie zaczynał jako krytyk filmowy, ale doświadczenie w kursy wybrani, i na pisanie recenzji, osobiste mogą zwiększyć swoją szansę dostać się skrzydła branży dziennikarstwo lub telewizji do wykonywania opinie o filmach.

 

Najczęstsze przyczyny samobójstw

Depresja

Nie otwierać i jeśli nie jest leczone, depresja jest jedną z głównych przyczyn samobójstw wśród wszystkich grup wiekowych ludności, – oświadczył w National press club BTA Hinkov Christo, dyrektor Narodowego centrum zdrowia publicznego i badań (NCPHA). Według jego słów, tylko 1 z 20 Bułgarami, cierpiących na depresję, specjalistycznej opieki psychiatrycznej .

Depresja jest główną przyczyną 128 000 samobójstw rocznie w regionie Europejskim Światowej organizacji zdrowia, powiedział. Podkreślił, że należy zwiększyć inwestycję systemu opieki zdrowotnej, ponieważ ludzie z depresją otrzymują odpowiednie leczenie, nawet w krajach z wysokim budżetu służby zdrowia.

Według badań who “zdrowie psychiczne Atlas 2011” średnio tylko 3% budżetu służby zdrowia przeznacza na zdrowie psychiczne, co stanowi mniej niż 1% w krajach o niskich dochodach i do 5% w krajach o wysokim dochodzie. Według danych WHO 2015 40 milionów ludzi w regionie cierpią na zaburzenia depresyjne, częstotliwość waha się od 3,8% do 6,8 procent populacji w różnych krajach.

Samotność może prowadzić do problemów zdrowia psychicznego, zgodnie z badaniem ogólnych zaburzeń psychicznych, popełnionych NCPHA, najbardziej powszechne zaburzenia psychiczne często ogród – 11.4%, najbardziej dotknięte są osobami w wieku od 50 do 64 lat.

Odrzucenie

Wiele osób postrzega niepowodzenie jak bardzo bolesne, a nawet destrukcyjne. Klienci podzielą się swoim doświadczeniem w następujących przypadkach:

“Mam okropny strach, że ktoś odrzucił lub będę musiał odrzucić. Kiedy to się dzieje, że zawsze czuje się jak mój cały świat się kończy. Rozumiem na racjonalnym poziomie, co nie jest prawdziwe, ale czuję się w ten sposób. Tak, że ja zawsze chcę zrobić to dobrze dla innych. Są one bardzo często to, co inni chcą zrobić, i mam pragnienia i cele pozostają w tle. Gdy ktoś, aby się przywitać, ale on nie odpowiedział na moje powitanie, od razu myślę, że to przeciwko mnie, więc nie odpowiadam. Jeśli ktoś mi powiedział coś negatywnego, zastanawiam się, w ciągu kilku dni odczuwam bardzo silne poczucie winy. Zwracać uwagę na każde słowo, każde spojrzenie innych ludzi i mieć ciągłe wrażenie, że ludzie patrzą na mnie lub ze mną porozmawiać. Inaczej niż w innych z powodu strachu”

 

Jeśli staramy się być doskonały we wszystkim, co nasze “gwarantowane”, że nie zostaną odrzucone przez innych.Sukienka doskonale zachowywał się idealnie, mamy idealny makijaż i wyglądać … idealnie. Nasze wysiłki, jak zwykle, osądzają innych i doceniać je, otrzymujemy wiele wdzięcznych listów, które są tak pożądane dla nas. Niszczycielski efekt tej strategii polega na tym, że stale stawiano pod ogromną presją, i musimy, musimy odnieść sukces we wszystkim. Ciągły strach, że inni mają bardzo wysokie oczekiwania od nas, i jeśli one się nie sprawdzają, odrzucą nas, odstąpienia od nas, i jesteśmy w ciągłym stresie z tego powodu. W rezultacie, możemy stanowić bardzo poważne fizyczne i psychiczne zmęczenie, co z kolei prowadzi do перегоранию lub zaburzenia obsesyjno-kompulsywne.

Alkoholizm

Alkoholizm jest chorobą, w której człowiek jest w stanie fizycznego i psychicznego uzależnienia od alkoholu , który prowadzi do zmian w psychice pacjenta, metaboliczne zaburzenia i uszkodzenie wielu narządów w organizmie. uzależnienie od alkoholu występuje stopniowo, zwykle w ciągu 10-15 lat nadużyć, zarówno u mężczyzn, jak i znacznie szybciej u kobiet i młodych ludzi. Społeczne charakteryzuje się częstymi przemocy w rodzinie, a następnie rozpuszcza się. Źle kierowania ich wygląd opadających z pracy. Alkohol jest dostępny i zatwierdzone do stosowania u dorosłych i łatwe do przygotowania w warunkach domowych, więc ryzyko uzależnienia i nadużywania narkotyków do codziennego użytku, jest jednym z najtrudniejszych problemów współczesnego społeczeństwa.