Ciekawostki o Air Max Nike, których nie znaliście

Jakie wykształcenie jest potrzebne, aby zostać krytykiem filmowym?
7 kwietnia, 2017
Show all

Ciekawostki o Air Max Nike, których nie znaliście

Nadchodzący 26 marca, obchodzony jest na całym świecie Air Max Day, hołd tej kultowej modele, które nie tylko rewolucja, jak zrobić buty sportowe, a także sport w ogóle, a kultura, sweter, wysokie trampki. Do obchodów tego modelu, który miał prawie trzy dekady wśród nas, postanowiliśmy ujawnić 10 ciekawych faktów, które z pewnością zaskoczą was:

Pierwszy model Air Maxy, dziś znany jako 1 został utworzony w 1987 roku, projektant Tinker Hatfield.Ich tworzenie projektant zainspirował słynny Centrum Pompidou w Paryżu, co odróżnia jego wygląd przemysłowego. Tak jak projektowanie „od wewnątrz-na zewnątrz” Pompidou przenosi się na sneaker w formie zawór powietrza w podeszwie; w modę nowy trend naśladować wiele i perduraría do naszych dni.

Pierwsze modele Air Max 1

Start był pełen intryg, szefowie marki bali się, że nie będzie sprzedawany mieć „dziury” w środku, a ludzie myśleli, że to bańka powietrza może poncharse w pewnym momencie. Oczywiście obaj mylili się, bo model przekształciła się w zjawisko więcej niż jednego pokolenia.

Pierwsze modele Air Max 1

System „Air” – to tworzenie, Frank Rudy, wynalazca, niezależny, który zaproponował tę wiadomość kilka znaków, niż Nike, ale to było ostatnie, co zobaczył ogromny potencjał w niej.W ramach kampanii w telewizji, aby rzucić 1 był pierwszym, aby korzystać z utworu The Beatles, który był Revolution; handlowa była w głównej roli sportowców, jak John Mcenroe, Bo Jackson i Michael Jordan.W 1990 roku została wydana model Air Max 90, jaki stał się jednym z najbardziej popularnych w linii. Jego sylwetka ostry jest ruch i jego obszarów powietrza, zostały ulepszone, aby dać więcej prędkości ich użytkowników.

Air Max 97, założona w 1997 roku, został zainspirowany pociąg pocisk, Japonia. Model, jako ważny, jak tego wymaga wielki szacunek, tak, że Air Maxów 1 to jedyny sneaker wszystkie książki poświęconej jego projekt Matt Stevens, co nazywa, MAX100 i został wydany w 2011 roku.Pierwsze modele zostały wykonane z zamszu i siatki, w 1988 i 1992 roku zostały wydane inne wersje skóra i w 1995 roku zespół postanowił zwrócić dwóch oryginalnych materiałów.Bańka powietrza, wykonany z poliuretanu, i „powietrze” w rzeczywistości to głównie azot.

Jak już powiedzieliśmy na początku, zbliżający się 26 Marca odbędzie się Air Max Day na światowym poziomie, i aby uczcić to wydarzenie, Nike robi wiele głośniki, które cię oczaruje, od odzyskać swój ulubione historie z pomocą swojego głosu w ten link, do Max Talks, szereg rozmów, w trakcie których niektóre kształty, Nike i inne państwa członkowskie będą rozmawiać o znaczeniu ikoną designu.
Nie przegap Max Talk „Air Max i ich wpływ na pop-kulturę” w ten czwartek o 7 pm w Centrum, gdzie Claudia Cándano wydawnictwo ogólny ELLE Meksyk – i innych ekspertów, trendy i kolekcjonerów, mówić o wpływie tego kultowego projektu; aby wziąć udział należy zarejestrować się tutaj.

Popularny model-  Air Max 90

Model Air Max 90
Jaki związek ma Nike ze Spice Girls? Jak i Obama, Air Max? Jakie malują się w ten post, Forrest Gump i muzycy, shoegaze? Musisz czytać dalej, aby dowiedzieć się, ale idziemy do przodu, że skorzystaliśmy z kapitalnym remoncie z rodziny Nike (które są dodawane Nike), aby nasze porządku chronologicznym, co go dotyczy, do ciebie, aby zrozumieć, co jest prawdą, a co nie… Ale należy pamiętać, że czasami rzeczywistość jest lepsza od fikcji.

1987. Na Tinker Hatfield), projektant kilka modeli najbardziej popularnych, Nike, przychodzi wymienić pianki Klapki klasyczne, z jedną komorą, która sprawia, że buty są znacznie bardziej lekka i wytrzymała. Rewolucja, która oznacza chodzenie w powietrze wychodzi z oryginalnym modelu: Nike Air Maxom 1 będzie pierwszym pokoleniem, Kapcie mitycznych, trascendieron w szalone sportu, kolekcjonerów sweter, wysokie buty i fanów hip-hopu… raczej były (i są) i bezpośrednio, obiekt pożądania absolutnie wszystkich ludzi.

1989. W MEDIACH, jak NME (dla jasności: Andrews został wstępnie dostęp do Internetu, kiedy jeszcze istniały czasopisma, papier) skok gorączka onanista nowy gatunek: shoegaze. Krytycy mówią, że to dlatego, że to pokolenie muzyków, do nas wyszedł introspekcji. Artyści wiedzą, że raczej prawda jest taka, że są one podzielone na dwie grupy: tych, którzy nie mogą przestać oglądać jego Nike Air Max 1… i nie ma, i dlatego chodzą w depresji.

1990. Podczas gdy amerykanie chodzą argumentować, przekonywać, udowadniać w Zatoce, Nike digievoluciona po raz pierwszy: nowy sylwetka (co ostatecznie kultowych) zawiera cały zestaw innowacyjnych technologii, które nadają szaleństwo techniki, co nadchodzi… Rodzi się Nike Air Max 90 classic-tych acid, że to, petará wiele w Europie.

Nowości w Nike

2011. Z front row od koszykówki Brooklyn Nets, Beyonce i Jay-Z reklamują na Kanye West, że są w ciąży. Jak Kanye wie, że Jay-Z ci flipan w Air Max (na zdjęciu daje), obiecuje, że pierwsze patucos Blue Ivy będzie Nike.

2012. Nowoczesne zostaliśmy koncentruje szalone z running. Jeśli nie masz aplikacji Nike+ na iPhone ’ a, prawdopodobnie będziesz destierren miast takich jak Barcelona i Madryt.

2013. Gdyby tego było mało, firma Nike kwoty nowego członka rodziny Nike Air Maxach 2013, zupełnie nowy model, który, bezpośrednio, wymyśla powietrza. Pod claim, nowy sylwetka Nike zawiera komory powietrzne, bardziej elastyczny, niż nigdy, a technologia Nike Hyperfuse zapewnia dodatkową lekkość i oddychalność i, ze swej strony, Nike Dynamic Flywire zapewniają, stopy wewnątrz buta. Najlepsze jest to, że pracuję dobrze, ale projekt nowego modelu-to jeszcze lepiej! Klasyczne dzieło.

Komentarze są wyłączone.