Jakie wykształcenie jest potrzebne, aby zostać krytykiem filmowym?

Sala samobójców zwiastun
26 września, 2016
Ciekawostki o Air Max Nike, których nie znaliście
13 grudnia, 2017
Show all

Kilka badań uniwersytetów mogą pomóc zwiększyć swoją karierę jako krytyk filmowy, ale nie ma żadnego standardu, dokładny, niezbędny do pracy. Krytycy film piszą recenzji do publikacji w Internecie, strony internetowe, gazety i czasopisma. Umiejętność wystąpień publicznych wraz z talentem nagrywanie narzędzi, aby dodać swoje dane jeśli chcesz wykonać przegląd filmów dla telewizji, radia lub wideo online.

Czym by nie były twoje wykształcenie, możesz spróbować konstruktywnej krytyki, film jeśli lubisz filmy. Można znaleźć natychmiastowy sukces, jak krytyk filmowy poprzez własną stronę internetową lub zamieszczać recenzje z różnych źródeł w sieci z dużą ilością czytelników, jako krytyk filmowy w stanie spoczynku Jack Matthews, który pisze dla Moviefone. Internet oferuje ogromną ilość alternatyw, aby krytykować filmy, jak są ustawione stron do tego celu. Jeśli lubisz spędzać recenzje filmów, można sprawdzić swoje umiejętności w Internecie i skorzystać z porady lub nawet krytyki od osób, które są odpowiedzialne. Tym nie mniej, na kursy, które obejmują dokumentację i raporty, powinno pomóc szlifować swoje umiejętności.

krytyk filmowy
Krytyk filmowy- zawód marzeń?

Kursy dziennikarstwa, hiszpański, komunikacji i transmisji, odgrywają kluczową rolę dla tego, aby być jak krytyk filmowy. Uzyskać stopień licencjata w tych dziedzinach daje korzyści przy urządzeniu na pracę w publikacji online lub pisemne, lub w radiu lub telewizji. Bo krytycy kina nie mają wykształcenia wymagania normy, twoje doświadczenie, odgrywa ważną rolę w uczeniu się, jak zrobić przegląd filmu. Uzyskaj przewagę, uczestniczy w szkolnych wydawnictw na swoim uniwersytecie. Możesz znaleźć pozycji, jako pisarz, redaktor lub krytyk filmowy, aby uzyskać opinie na temat swojej pracy. To może prowadzić do pozycji, jak i wewnętrznej w gazecie lub stacji radiowej lub lokalnych telewizyjnych.

Wiele uczelnie prowadzą badania nad kinematografii, w tym krytyka kina, aby pomóc ci stać się dobrym krytyk filmowy w aktywnej osoby, branży mediów i komunikacji wizualnej. Badania badają wpływ i historii kina. Kursy zachęcają studentów, poszerzyć swoją wiedzę na temat sztuki przez historię sztuki, teatru i komunikacji. Wszystkie materiały związane z filmów można włączyć w okresie klasycznym, filmów, technologii, art-Hej digital, pisanie scenariuszy, krytyka kina i teorii. Dowiedzieć się o film daje zrozumienie sztuki, podczas wykonywania opinie o filmach. Tytuł licencjata w dziedzinie badań kinematografii może być atrakcyjne dla pracodawców, dziennikarstwa lub nadawania, które cenią wiedzę film w recenzji.

Być może trzeba będzie rozwijać się jako krytyk  w pozycji początkowej, w gazecie, radiu lub TV stacji lub publikacji w Internecie po produkcji z uniwersytetu, ale to również jest częścią edukacji. Muszą przejść przez drzwi, w jakiś sposób i stopniowo przekonać redaktorów lub menedżerów, że masz doświadczenie w branży filmowej , aby wykonać recenzje filmów. Możliwe, że i nie zaczynał jako krytyk filmowy, ale doświadczenie w kursy wybrani, i na pisanie recenzji, osobiste mogą zwiększyć swoją szansę dostać się skrzydła branży dziennikarstwo lub telewizji do wykonywania opinie o filmach.

 

Komentarze są wyłączone.